Müşteri Hizmetleri


+90 850 888 47 21
+90 533 168 46 21

Kira Sözleşmesi

1. Bir Kaza durumunda muhakkak trafik raporu ve alkol raporu alınması zorunludur. Aksi taktirde doğacak tüm masraflardan KİRACI sorumludur.

2. KİRACI kazalarda ve araç arızalarında araca müdahaleden önce mutlaka FİRMA ’ya haber vermekle sorumludur.. FİRMA ’nın onayı olmadan kiraladığı araca yapılacak her türlü müdahalenin akabilinde doğacak hasar ve masraflar KİRACI ’ya aittir.

(Kiralama süresi bir gün 24 saat,bir hafta 7 gün ve bir ay 30 gündür.)

3. Alkollü araç kullanımından meydana gelecek tüm masraflar ve kiraladığı aracın işten kalma tazminatı KİRACI tarafından ödenir. 

(Kiralan araçla yazılı izin olmadan yurtdışına çıkarılması yasaktır.)

4. Hgs,Trafik cezaları vb. gibi kullanıcı sonucu oluşulan aksaklıklarda kiralayan ödeme yapmak zorundadır.

(Kira bedeli müşterimiz aracı teslim alırken nakit veya da kredi kartı ile yapabilir.Önceden herhangi bir ödeme yapmasına gerek bulunmamaktadır.Son güne kadar hiç bir ücret talebi olmadan rezervasyonun iptalini gerçekleştirebilir.)

5. KİRACI kiraladığı aracın anahtar ve ruhsatını araç içinde bırakmamayı taahhüt eder.

6. Aracı kiralayan haricinde ek sürücü paketi alınmamışssa 3.şahısların aracı kullanması yasaktır.Tüm yasal sorumlulukları KİRACI ‘ya aittir.

7. Emniyeti suistimal yoluyla yapılmış olan tüm zararlar kiracıya aittir.

8.Kiralanan aracın yakıt giderleri kiracıya aittir.

9. Kiracı kiraladığı aracı uzatma yada gecikme talebini muhakkak FİRMA ‘ya bildirmekle yükümlüdür. Aksi taktirde oluşacak kira kaybı bedelini ödemeyi taahhüt eder.

10. Kira süresinde oluşan tüm trafik cezaları ve oluşacak gecikme bedelleri sonradan FİRMA ‘ya gelse de ödemeyi taahhüt eder.

     

GÖKÇEOĞLU CAR RENTAL

 

sultanbeyli rent a car,sultanbeyli oto kiralama,kurtköy rent a car,kurtköy oto kiralama,sabiha gökçen rent a car,sabiha gökçen araç kiralama,pendik rent a car,istanbul araç kiralama,filo kiralama,günlük araç kiralama,aylık araç kiralama,istanbul rent a car,uygun araç kiralama,bmw kiralama,mercedes kiralama,araç kiralama fiyatları,samandıra rent a car,kiralık araç,havaalanı araç kiralama,şoförlü araç kiralama,düz vites araç kiralama,otomotik vites araç kiralama,dizel araç kiralama,benzinli araç kiralama,otomotik dizel araç kiralama,otomotik benzinli araç kiralama,istanbul sabiha gökçen havaalanı araç kiralama